mxa-title-background.jpg
sym_table_blue_green_shine.jpg
mxa-gallery-2.jpg
Room_4_CGI_reduced.jpg
mxa-title-background.jpg

MICROFLEX® ADVANCE


Niewidzialne rozwiązanie audio dla konferencji AV

SCROLL DOWN

MICROFLEX® ADVANCE


Niewidzialne rozwiązanie audio dla konferencji AV

 

FILOZOFIA

 
 

Wpływ dźwięku

Dźwięk wpływa na każdy aspekt naszego życia, od zdrowia i dobrego samopoczucia po naukę, pracę, sen oraz nasze relacje w domu i w miejscu pracy.

Zobacz jak prawidłowy krajobraz dźwiękowy może pracować na Twoją korzyść

 
 

W A/V, literka A jak Audio jest pierwsza

Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem w dzisiejszej komunikacji biznesowej. Zapomina się, że większosć ważnych informacji, przekazywana jest za pomocą dźwięku, a nie wideo. 

Co jeżeli audio zawiedzie?

 
 

Dlaczego powinineś słuchać?

Niezależnie od tego czy jesteś projektantem systemu, integratorem, architektem lub architektem wnętrz, CEO, CFO lub tylko zwykłym użytkownikiem systemów do konferencji AV - Microflex Advance jest rozwiązaniem, którego szukasz.

 
sym_table_blue_green_shine.jpg

ELEGANCKIE WZORNICTWO ELOKWENTNE DZIAŁANIE


ELEGANCKIE WZORNICTWO ELOKWENTNE DZIAŁANIE


Eleganckie wzornictwo - Elokwentne działanie

Przedstawiamy mikrofony z serii Microflex® Advance: uniwersalne i eleganckie rozwiązanie konferencyjne, które dyskretnie i precyzyjnie uchwyci głębię ludzkiego głosu.

MXA_Group_Table_Array.jpg

Mikrofony stołowe Microflex Advance Table Arrays zapewniają różnorodne i konfigurowalne pokrycie w formie eleganckiego, niskoprofilowego urządzenia do położenia na stole.

 

Mikrofony sufitowe Microflex Advance Ceiling Arrays zapewniają w pełni konfigurowalne i niewidoczne dla oka pokrycie z góry, w pokoju każdego rozmiaru, kształtu i dowolnego przeznaczenia.

 

Mikrofony Shure Microflex Advance wyposażone są w nowe, opatentowane technologie, które diametralnie zmieniają sposób rejestrowania głosu ludzkiego we wszystkich zastosowaniach konferencyjnych.

Oba mikrofony posiadają nowe oprogramowanie, które pozwoli projektantom pokojów do konferencji AV być bardziej kreatywnym a managerom konferencji być bardziej produktywnym.

 
 
mxa-gallery-2.jpg

SIMPLY SMARTER


SIMPLY SMARTER


Rozwiązania Simply Smarter

 

Shure IntelliMix DSP

Obydwa nowe mikrofony są wyposażone w Shure IntelliMix DSP, szeroki zestaw narzędzi DSP, które zoptymalizują jakość dźwięku poprzez redukcję hałasu z pomieszczenia oraz polepszenie rozpoznawalności mowy.

 
 
 

Łatwość w tworzeniu sieci

Obydwa nowe mikrofony są w pełni cyfrowe i gotowe do spięcia w sieć, zarządzania oraz kontroli poprzez sieć DANTE.

 
 
 

Smart Details

Cały system wyposażony jest w smart details, niezależnie od tego czy są to szczególy architekturalne czy rozwiązania isntalacyjne.

 
Room_4_CGI_reduced.jpg

ŁATWOŚĆ W UŻYCIU.


ŁATWOŚĆ W UŻYCIU.


Łatwość w użyciu.

Zastosuj pojedyncze zestawy lub więcej na potrzeby konferencji AV, niezależnie od rozmiaru pokoju, jego konfiguracji lub zajęć w nim przeprowadzanych: formalnych prezentacji, rozmów poufnych nauki na odległość czy wspólnej pracy.

Table Array - mapy pokrycia

Ceiling Array - mapy pokrycia

contact


contact


Jestem zainteresowany mikrofonami Microflex Advance, proszę skontaktujcie się ze mną.