PROJEKTANT SYSTEMU I INTEGRATOR

System Microflex Advance wykorzystuje moc technologii Shure IntelliMix i cyfrowej sieci transmisji dźwięku DANTE aby uczynić proces instalacji i konfiguracji prostym i łatwym. Większa efektywność pozwala na szybszą instalację złożonego systemu A/V.

ARCHITEKT I PROJEKTANT WNĘTRZ

Architekci oraz projektanci wnętrz są często wzywani aby stworzyć przestrzeń, która będzie zachwycająca wizualnie, zachowując jakość dźwięku. Dzięki systemowi Microflex Advance, klient może zachować styl, który mu najbardziej odpowiada oraz jakość dźwięku, której potrzebuje.

 

Użytkownik

System Microflex Advance pozwala użytkownikowi skupić się na pracy. Możliwość usłyszenia wszystkiego oraz bycia słyszalnym w oczywisty sposób sprawa, że użytkownicy mogą być bardziej produktywni i kreatywni.

CEO

Twój zespół jest dużo bardziej produktywny kiedy komunikacja między jego członkami lub klientami - czy to przez korytarz czy też przez kontynenty i oceany- jest naturalna i odbywa się bez wysiłku. Dzięki systemowi Microflex Advance, Twój zespół poświęci więcej czasu na pracę, a nie na to, żeby urządzenia funkcjonowały prawidłowo.

 

ADMINISTRATOR I ZARZĄDCA IT

Cyfrowe sygnały z systemu Microflex Advance, mogą bez przeszkód koegzystować w tej samej sieci, za pomocą której odbywa się normalna komunikacja danych w biurze, bez wpływania na prędkość lub sposób działania tej sieci.

CFO & FINANCE TEAM

Microflex Advance jest efektywnym kosztowo rozwiązaniem audio. System zbiera głosy uczestników w różnych konfiguracjach siedzisk w pomieszczeniu, eliminując tym samym potrzebę zakupu oddzielnego systemu tylko do potrzeb audio oraz wideokonferencji.