Wideokonferencje stały się niezbędnym narzędziem w dzisiejszej komunikacji biznesowej. Zapomina się, że większosć ważnych informacji, przekazywana jest za pomocą dźwięku, a nie obrazu Jeżeli podczas konferencji zawiedzie kamera, spotkanie może trwać i taka awaria praktycznie nie wpływa na przebieg konferencji. Jeżeli zawiedzie audio - całe spotkanie staje w miejscu.


 

Podczas spotkań biznesowych, to głos jest głównym medium komunikacji a my podejmujemy decyzje na podstawie tego co słyszymy. Słabej jakości dźwięk odcina nas od wartościowych informacji i utrudnia naszemu mózgowi właściwą interpretację. Po chwili pracy w takich warunkach czujemy się zmęczeni i mamy problemy z tym, żeby skupić uwagę.

Shure wierzy, że dobra jakość dźwięku ma bezpośredni wpływ na nasze samopoczucie, produktywność, twórczość oraz poziom zrozumienia między ludźmi w jednym miejscu pracy. Projektanci wnętrz nie musza wybierać miedzy stylem a dźwiękiem.

Naszą misją jest rozwijanie narzędzi audio, które w naturalny sposób przekazują głos ludzki, idealnie komponują się z wyglądem pomieszczenia oraz ułatwiają komunikację między ludźmi. System Microflex Advance jest nową serią produktów audio, które używają zaawansowanej technologii aby dostarczyć doskonałej jakości dźwięk, łatwości konfiguracji oraz obsługi bez poświęcania wyglądu pomieszczenia.